top of page

Awards

We have been honoured to receive nominations and awards at the most prestigious film festivals. We are also proud of acclaim received from renowned film artists.

2016 NAJLEPSZY DŹWIĘK - Nagroda na 41. Festiwalu Filmowym w Gdyni dla Kacpra Habisiaka, Marcina Kasińskiego i Mateusza Adamczyka za dźwięk w filmie "Na granicy"

2015 NAJLEPSZY DŹWIĘK - Nagroda na 40. Festiwalu Filmowym w Gdyni dla Kacpra Habisiaka, Marcina Kasińskiego i Marcina Jachyry za dźwięk w filmie "BODY/CIAŁO"

2015 Golden Reel, Nagroda MOTION PICTURE SOUND EDITORS w kategorii NAJLEPSZY MONTAŻ DŹWIĘKU W FILMIE DOKUMENTALNYM za montaż dźwięku w filmie "Warsaw Uprising"

2007 NAJLEPSZY DŹWIĘK - Nagroda 32. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych dla Kacpra Habisiaka, Marcina Kasińskiego i Michala Pajdiaka za dźwięk w filmie "Pora Umierać"

2012 Golden Reel, Nagroda MOTION PICTURE SOUND EDITORS (nominacja) w kategorii NAJLEPSZY MONTAŻ DŹWIĘKU W FILMIE ZAGRANICZNYM za montaż dźwięku w filmie "1920. Bitwa Warszawska"

ORZEŁ 2015, POLSKA NAGRODA FILMOWA (nominacja) w kategorii NAJLEPSZY DŹWIĘK dla Jana Fredy, Kacpra Habisiaka, Marcina Kasińskiego za dźwięk w filmie "Jack Strong"

bottom of page